Ірландія в Україні

Візи

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УСІХ ТИПІВ ВІЗ

Для подорожі в Ірландію, громадянам України потрібна віза. Віза дає право її власнику подорожувати в Ірландію в зазначений у ній період. Віза не гарантує в'їзд до країни. Звертаємо Вашу увагу на те, що візовий офіцер у порту в'їзду до країни має право як дозволити так і заборонити Ваш в'їзд до Ірландії, а також визначити термін Вашого перебування в країні.

 

Якщо Ви не є громадянином України, Ви можете перевірити, чи потрібна Вам віза для поїздки в Ірландію на цьому Сайті.

 

Детальну інформацію щодо категорій віз, консульського збору та переліку документів для кожного типу візи Ви можете знайти на сайті ПОСОЛЬСТВА ІРЛАНДІЇ В МОСКВІ. Також. більш детальну інформацію Ви можеет отримати на сайті МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ ІРЛАНДІЇ.

  

ЯКИМ ЧИНОМ ВИ МОЖЕТЕ ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ НА ВІЗУ

 

1. Передусім, Ви маєте заповнити ЕЛЕКТРОННУ АНКЕТУ. Після заповнення анкети її потрібно роздрукувати та підписати. Якщо апліканту менше 18 років, за нього в анкеті має підписатися один з батьків.

 

2. Перед тим, як податися на візу, необхідно підготувати фотографії, паспорт та необхідний пакет документі, визначений для кожної категорій віз окремо.

 

3. Документи необхідно подавати у Консульстві Ірландії в Києві, за адресою: вул. Хрещатик 32Б. Загальні години прийому громадян: понеділок-четвер з 10.00 до 13.00. Консульський збір оплачується при подачі в євро або в гривнях і становить: 1800 гривень (60 євро) для одноразової візи, 3000 гривень (100 євро) для мульти візи.

 

Зверніть увагу: всі документи розглядаються Візовим відділом Посольства Ірландії в Москві. Протягом цього часу закордонний паспорт апліканта залишається у Консульстві Ірландії в Києві.

 

Важливо: якщо Ви подаєте документи на oформлення довготривалої візи (Long Stay – D) паспорт/проїзний документ повинен бути дійсним не менше 1 року з дати в’їзду до Ірландії . Якщо Ви подаєте документи на oформлення короткосроковоїї візи (Short Saty-C), паспорт/проїзний документ повинен бути дійсним не менше 6 місяців після дати виїзду з Ірландії.


Будь-ласка, зробіть фотокопії усіх тих документів, які Ви бажаєте залишити собі. В іншому разі оригінал залишається у Консульстві без подальшого повернення!!!

 
 
Інтерв’ю

Консульство не використовує форми інтерв’ю. Однак будьте готові до того, що в процесі розгляду документів візовий офіцер може зв’язатися з Вами, щоб задати деякі запитання.

         

Діти віком до 16 років

З 27 листопада 2008 року дітям до 16 років, які подорожують разом з батьками/одним з батьків/опікуном потрібно оформляти окрему візу навіть тоді, коли вони вписані в паспорт батька/матері/опікуна. Для цього необхідно заповнити окрему анкету на кожну дитину, яка подорожує до Ірландії, а також додати 2 фотографії дитини та оплатити окремий консульський збір.

 

Загальні поради:

- подавайте усі необхідні документи разом з анкетою,

- документи подаються до Консульства не раніше ніж за 3 місяці до бажаної дати подорожі,

- уважно ознайомтеся з інформацією на сайті перед тим, як подавати документи,

- не використовуйте скріпок та файлів, не скріплюйте аркуші степлером,

- усі необхідні документи подаються при наявності оригіналів або їх нотаріально завірених копій,

- документи видані українською/російською мовами надаються з перекладом їх на англійську мову, Переклад має бути завірений печаткою бюро перекладів,

- ми не радимо купувати квитки до того, як Ви отримаєте візу,

- будьте готові до того, що Візовим відділом може бути перевірена будь-яка надана Вами інформація,

- подавати документи необхідно заздалегідь до бажаної дати в’їзду, враховуючи, що документи розглядаються візовим відділом Посольства Ірландії в Москві від 10 робочих днів.

 

Інформацію стосовно терміну розгляду заяв, візових рішень та подання апеляцій у разі відмови Ви можеет знайти на сайті ПОСОЛЬСТВА ІРЛАНДІЇ В МОСКВІ.

 

УВАГА!!! Через значне збільшення кількості візових анкет впродовж весняно-літнього періоду (травень – серпень) час розгляду документів з моменту подачі та прийняття рішення Посольством Ірландії (Москва) буде наступним:
Впродовж цих чотирьох місяців Посольство Ірландії в Москві просить аплікантів та запрошуючих не турбувати візовий відділ дзвінками та електронними листами, окрім дійсно термінових ситуацій.

Подача документів здійснюється особисто або третьою особою без доручення. Отримання паспортів : особисто з пред’явленням квитанції про оплату консульського збору (видається при подачі документів) або третьою особою з нотаріальним дорученням від фізичних осіб, за дорученням на фірмовому бланку підприємства чи компанії від юридичних осіб. Паспорти дітей до 18-ти років може отримати один з батьків при наявності оригиналу свідотцтва про народження.

На гору